Партнерство

«Препарати «Індару» - це ліки найвищої якості, що було доведено клінічними дослідженнями, спеціально проведеними для перевірки якості продукції».

Хайне Філіпе да Сільва
Директор інституту Фармангіньос / Фіокруз (ФР Бразилія)

Безпечність

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ "ІНДАР" стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Ефективність

«Третьою великою подією за всю історію вітчизняної діабетології є створення виробництва високоякісних українських інсулінів на заводі «Індар»

Андрій Єфімов,
Академік НАН України

Місія

ПрАТ «Індар» – партнер глобальної системи охорони здоров'я – працює для того, щоб мільйони людей, які живуть з хронічними і соціально значимими захворюваннями у всьому світі, могли жити тривалим і повноцінним життям.

Стабільність

«Вражений високотехнологічністю індарівського виробництва. Це прекрасна ілюстрація українських біотехнологічних можливостей...»

Борис Патон
Президент НАН України

.

Якщо у вас виникають уточнюючі питання, будь-ласка звертайтесь:
Телефон +38 (044) 566-36-01,
+38 (044) 566-35-12,
e-mail info@indar.com.ua


 

ПрАТ "ІНДАР" сьогодні:

  • Підприємство з повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів – від субстанції до готових лікарських форм.
  • Понад 15 років досвіду досліджень та виробництва лікарських засобів.
  • Виробництво за власною технологією всього спектру препаратів інсуліну людини рекомбінантних.
  • Єдиний в Україні виробник інсулінів тваринного походження (свинячих).
  • Якість продукції, якій довіряють пацієнти та партнери в Україні, Молдові, Казахстані, Російській Федерації, ФР Бразилія, Сирійській Арабській Республіці, Республіці Ємен та інших країнах.
  • Найближча стратегія розвитку компанії передбачає розширення продуктового портфелю засобами імунопрофілактики (вакцинами), а також новими лікарськими засобами і виробами медичного призначення для всебічного забезпечення потреб людей, які живуть з цукровим діабетом, ВІЛ/СНІДом і туберкульозом.

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ "ІНДАР" стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Новини ПрАТ «Індар»

30.01.18

У січні 2018 року на ПрАТ «ІНДАР» успішно пройшла інспекція на відповідність виробництва препаратів інсуліну міжнародним стандартам GMP, про що офіційно повідомлено у Державному бразильському віснику.

Лікарям, науковцям

28.10.13

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.10.2007, N 609, м.Київ

Про удосконалення ендокринологічної допомоги населенню України
З метою удосконалення організації надання ендокринологічної допомоги населенню України...

Для ЗМІ

08.07.14

Фармацевтическое предприятие «Индар» (единственный государственный завод и один из немногих заводов по производству инсулинов в мире) просит Вас поддержать во время протестной АКЦИИ под Кабинетом Министров Украины 9 июля 2014 года в 10:30.