Новини компанії

«Індар» передає технології та поширює українську культуру в Бразилії

У Ріо-де-Жанейро з 4 по 9 листопада відбулися Дні України. Фонд Освальдо Круз/Фіокруз (державна фармацевтична компанія) перетворився на центр української культури. Аби скуштувати страви національної кухні, прийшли приблизно 700 людей. Та дивували бразильців не лише смачненьким: на додачу були представлені виступи фольклорних колективів та презентація туристичних можливостей нашої країни. Неабияк вразив присутніх український національний танець гопак. Виконував його колишній мешканець Миколаєва, нині він декілька років проживає в Бразилії, поповнюючи найбільшу нашу діаспору в країнах Латинської Америки (близько 500 тисяч етнічних українців).

До речі, українці давно прославилися в Бразилії своїм внеском у розвиток країни від сільського господарства і культури до представництва на вищих рівнях управління країною. Зараз Україна продовжує ділитися своїми напрацюваннями з Бразилією. Наші фахівці з єдиного в Україні державного заводу з виробництва інсулінів ПрАТ «Індар» допомагають бразильським колегам зводити і запускати завод із виробництва власних інсулінів. Країни виконують третій етап цієї науково-технічної співпраці. А поки робота триває, бразильці продовжують заглиблюватись у нашу культурну спадщину та її особливості. Зокрема, відвідувачам представили легендарну українську стрічку Олександра Довженка «Земля», перекладену португальською мовою.

А під час Міжнародного дипломатичного ярмарку 2013 Голова Асоціації майстрів прикладного мистецтва та писанкарів Бразилії Титянна Бащин представила українські писанки, вишивку, вироби із порцеляни, ікони та кераміку. Посольство України в Бразилії та «Індар» стали ініціаторами проведення свята, де наша держава вкотре виявила свою самобутність, унікальність як на високотехнологічному, так і на культурному рівні (http://brazil.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/16208-provedennya-v-brazil...).