Партнерство

«Препарати «Індару» - це ліки найвищої якості, що було доведено клінічними дослідженнями, спеціально проведеними для перевірки якості продукції».

Хайне Філіпе да Сільва
Директор інституту Фармангіньос / Фіокруз (ФР Бразилія)

Безпечність

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ "ІНДАР" стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Ефективність

«Третьою великою подією за всю історію вітчизняної діабетології є створення виробництва високоякісних українських інсулінів на заводі «Індар»

Андрій Єфімов,
Академік НАН України

Стабільність

«Вражений високотехнологічністю індарівського виробництва. Це прекрасна ілюстрація українських біотехнологічних можливостей...»

Борис Патон
Президент НАН України

Місія

ПрАТ «Індар» – партнер глобальної системи охорони здоров'я – працює для того, щоб мільйони людей, які живуть з хронічними і соціально значимими захворюваннями у всьому світі, могли жити тривалим і повноцінним життям.

.

Якщо у вас виникають уточнюючі питання, будь-ласка звертайтесь:
Телефон +38 (044) 566-36-01,
+38 (044) 566-35-12,
e-mail info@indar.com.ua


 

ПрАТ "ІНДАР" сьогодні:

  • Підприємство з повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів – від субстанції до готових лікарських форм.
  • Понад 20 років досвіду досліджень та виробництва лікарських засобів.
  • Виробництво за власною технологією всього спектру препаратів інсуліну людини рекомбінантних.
  • Якість продукції, якій довіряють пацієнти та партнери в Україні, СНД, Бразилії, Сирійській Арабській Республіці, Республіці Ємен та інших країнах.
  • Стратегія розвитку компанії передбачає розширення продуктового портфелю новими лікарськими засобами і виробами медичного призначення для всебічного забезпечення потреб людей, які живуть з цукровим діабетом, ВІЛ/СНІДом і туберкульозом.

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ "ІНДАР" стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Новини ПрАТ «Індар»

01.02.18

У січні 2018 р. на ПрАТ «ІНДАР» пройшла інспекція по GMP регуляторного органу Бразилії - ANVISA (Національне агентство санітарного нагляду Міністерства Охорони Здоров’я республіки Бразилія).

Лікарям, науковцям

28.10.13

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.10.2007, N 609, м.Київ

Про удосконалення ендокринологічної допомоги населенню України
З метою удосконалення організації надання ендокринологічної допомоги населенню України...

Для ЗМІ

17.04.13

Якщо у вас виникають уточнюючі питання у процесі підготовки матеріалів, пропозиції щодо співпраці, сміливо звертайтесь до нашої прес-служби, надсилайте нам запити, телефонуйте.
Ми цінуємо вашу роботу і завжди відкриті до діалогу!

Т.: +38 (044) 566-36-01
Ф.: +38 (044) 566-35-12
Е-mail: info@indar.com.ua

NB! Будь-яке копіювання, передрук та використання матеріалів сайту можливо лише з посиланням на джерело: indar.com.ua