Партнерство

«Препарати «Індару» - це ліки найвищої якості, що було доведено клінічними дослідженнями, спеціально проведеними для перевірки якості продукції».

Хайне Філіпе да Сільва
Директор інституту Фармангіньос / Фіокруз (ФР Бразилія)

Безпечність

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ "ІНДАР" стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Ефективність

«Третьою великою подією за всю історію вітчизняної діабетології є створення виробництва високоякісних українських інсулінів на заводі «Індар»

Андрій Єфімов,
Академік НАН України

Місія

ПрАТ «Індар» – партнер глобальної системи охорони здоров'я – працює для того, щоб мільйони людей, які живуть з хронічними і соціально значимими захворюваннями у всьому світі, могли жити тривалим і повноцінним життям.

Стабільність

«Вражений високотехнологічністю індарівського виробництва. Це прекрасна ілюстрація українських біотехнологічних можливостей...»

Борис Патон
Президент НАН України

.

Якщо у вас виникають уточнюючі питання, будь-ласка звертайтесь:
Телефон +38 (044) 566-36-01,
+38 (044) 566-35-12,
e-mail info@indar.com.ua


 

ПрАТ "ІНДАР" сьогодні:

  • Підприємство з повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів – від субстанції до готових лікарських форм.
  • Понад 20 років досвіду досліджень та виробництва лікарських засобів.
  • Виробництво за власною технологією всього спектру препаратів інсуліну людини рекомбінантних.
  • Якість продукції, якій довіряють пацієнти та партнери в Україні, СНД, Бразилії, Сирійській Арабській Республіці, Республіці Ємен та інших країнах.
  • Стратегія розвитку компанії передбачає розширення продуктового портфелю новими лікарськими засобами і виробами медичного призначення для всебічного забезпечення потреб людей, які живуть з цукровим діабетом, ВІЛ/СНІДом і туберкульозом.

Висока якість продукції, підтверджена багаторічним досвідом її застосування, фундаментальні наукові дослідження і новітні технології виробництва дозволили ПрАТ "ІНДАР" стати національним лідером у допомозі людям з цукровим діабетом і соціально значимими захворюваннями.

Новини ПрАТ «Індар»

01.02.18

У січні 2018 р. на ПрАТ «ІНДАР» пройшла інспекція по GMP регуляторного органу Бразилії - ANVISA (Національне агентство санітарного нагляду Міністерства Охорони Здоров’я республіки Бразилія).

Лікарям, науковцям

28.10.13

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.10.2007, N 609, м.Київ

Про удосконалення ендокринологічної допомоги населенню України
З метою удосконалення організації надання ендокринологічної допомоги населенню України...

Для ЗМІ

17.04.13

Якщо у вас виникають уточнюючі питання у процесі підготовки матеріалів, пропозиції щодо співпраці, сміливо звертайтесь до нашої прес-служби, надсилайте нам запити, телефонуйте.
Ми цінуємо вашу роботу і завжди відкриті до діалогу!

Т.: +38 (044) 566-36-01
Ф.: +38 (044) 566-35-12
Е-mail: info@indar.com.ua

NB! Будь-яке копіювання, передрук та використання матеріалів сайту можливо лише з посиланням на джерело: indar.com.ua