Новини компанії

Майбутнє ендокринологічної служби в Україні

26-27 березня фахівці ПрАТ «Індар» взяли активну участь у науково-практичній конференції «Аналіз і пріоритетні питання ендокринологічної служби на сучасному етапі в Україні і шляхи їх вирішення», яка відбулася у Львові.

Організаторами конференції виступили Асоціація ендокринологів України та ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка АМН України. Захід присвятили новітнім технологіям, діагностиці, профілактиці та лікуванню найбільш поширених ендокринних захворювань.

Високотехнологічна медична допомога в ендокринології, ендокринній хірургії, інноваційні підходи в діабетології, новітні технології діагностики та терапії нейроендокринних захворювань стали пріоритетними питаннями, які розглядалися фахівцями на конференції.

Учасники події обговорили мультидисциплінарний підхід до найбільш пріоритетних напрямів і досягнень та інновацій у різних галузях сучасної ендокринології.

Доповідачі з різних міст України розповіли про проблеми репродуктивного здоров'я чоловіків і жінок, ендокринного безпліддя та допоміжних репродуктивних технологіях, а також про розробку та впровадження протоколів з надання медичної допомоги пацієнтам з ендокринопатіями.

Особливу увагу приділили питанням організації і перспективам майбутнього розвитку ендокринологічної служби в Україні.

В рамках заходу була організована виставкова експозиція, на якій ПрАТ «Індар» представило свою продукцію, а лікарі мали можливість ознайомитися із лікарськими засобами, що виробляє підприємство, а також із виробами медичного призначення, представленими ПрАТ «Індар» на ринку України.

Загалом у роботі науково-практичної конференції взяли участь понад 150 фахівців – ендокринологів, діабетологів, дитячих ендокринологів, лікарів суміжних спеціальностей.