Новини компанії

«Індар» – за чисте довкілля

ПрАТ «Індар» як соціально відповідальна компанія підтримала проведення щорічної всеукраїнської екологічної акції  «За чисте довкілля», яка вже понад 15 років проводиться в Україні (Указ президента України від 06 серпня 1998 року № 855/98).

Так, вже на початку квітня 2015 року «індарівці»  долучилися до Дня довкілля, розпочавши з прибирання території  підприємства,  адже споконвіку так повелося в Україні, що напередодні найбільшого християнського свята – Великодня – люди прибирають не тільки свої оселі, а й місця, де вони працюють,виробляють продукцію, надають послуги, спілкуються з однодумцями. Це надзвичайно важливо, коли йдеться про виробництво лікарських засобів національного значення, які допомагають тисячам українців з цукровим діабетом підтримувати своє здоров’я та жити повноцінним життям, адже екологічна культура співробітників такого підприємства має бути на найвищому рівні.

Усвідомлюючи це, співробітники «Індар»  щороку відновлюють та упорядковують, очищують від сміття,  не тільки територію підприємства, а й прилеглі території, підтримуючи таким чином благоустрій у Дарницькому районі м. Києва.

Приємно, що така спільна добра справа, об’єднує людей і не залишає байдужим нікого.  Всі разом, своїми вчинками та дбайливим ставленням до природи, ми  здатні змінювати навколишній світ на краще!

Довідка:

Український День навколишнього середовища

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації та вітчизняні підприємства проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.