Новини компанії

«Індарівці» підтримали впровадження Антикорупційної програми

9 квітня 2015 року голова правління ПрАТ «Індар» – Любов Вишневська підписала підтриману колективом підприємства Антикорупційну програму.

Цей документ передбачає ведення соціально відповідального, чесного бізнесу, не вдаючись до корупції та хабарництва заради отримання нечесної вигоди. У програмі зазначено, що «Індар» не визнає хабарництва та корупції, як серед співробітників, так і ділових партнерів, що працюють від імені компанії.

У діяльності в сфері запобігання корупції підприємство керується Конституцією України, законами, а також прийнятими на їх виконання іншими нормативно-правовими актами, міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Також «Індар» підтримує виконання Конвенції ООН проти корупції та Кримінальну конвенцію про боротьбу з корупцією.

Протягом останніх років компанія активно збільшує присутність своїх препаратів на зовнішніх ринках. Інсуліни «Індар» зареєстровані у Казахстані, Росії, Молдові, Бразилії, Сирії, Ємені, Йорданії та Іраку, тому, Антикорупційною програмою ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» також передбачено, що в ході своєї повсякденної роботи співробітники зобов’язані додержуватися вимог Закону Великої Британії «Про хабарництво» та Закону США «Про корупційну діяльність за кордоном».

З повним текстом прийнятої Антикорупційної програми та Етичним кодексом ПрАТ «Індар» можна ознайомитися у доданих файлах: Антикорупційна програма, Етичний кодекс

З питань можливих корупційних правопорушень звертайтеся за електронною адресою: gorun@indar.com.ua.