Новини компанії

«Індар» взяв активну участь у VI Міжнародному Медичному Форумі

15-17 квітня в Києві у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації». Тисячі відвідувачів та гостей головної весняної події у сфері охорони здоров’я мали змогу ознайомитися із фармацевтичними препаратами, медичними виробами, оглянути й протестувати новітнє медичне обладнання, інструментарій вітчизняних і зарубіжних компаній.

ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» презентувало на форумі, як добре відомі на українському ринку лікарські засоби виробництва ІНДАР – Хумодар, Монодар, Монодар Б, Протаміну сульфат, Тіоктодар, Гепарин, так і вироби медичного призначення: Глюкометр та тестові смужки Gluco Dr. auto™, тест для діагностики та раннього виявлення синдрому діабетичної стопи Neuropad™, стерильні голки для інсулінових ручок INSUPEN та інсулінові шприци INSUMED.

Протягом роботи форуму фахівці компанії надавали консультації, відповідали на питання сімейних лікарів, ендокринологів, терапевтів, стосовно представлених на стенді «Індар» препаратів та виробів медичного призначення. Жвавий інтерес серед представників галузі охорони здоров’я викликали Глюкометр Gluco Dr. auto™ та тест для діагностики та раннього виявлення синдрому діабетичної стопи Neuropad™.

Не пройшла поза увагою відвідувачів форуму й акція «Варто перевірити» від ПрАТ «Індар», під час проведення якої, – кожен бажаючий міг перевірити свою вагу, отримати консультацію, інформаційний буклет та дізнатися, чому діабет не вирок повноцінному життю. Справжній ажіотаж викликала і лотерея, що проводилася на другий день роботи Міжнародного Медичного Форуму. Її переможці отримали приємні подарунки для збереження здоров’я та підтримки активного способу життя.

Відмітимо, що ключовою подією ділової програми форуму став Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України». Від ПрАТ «Індар» в роботі конгресу взяв участь перший заступник голови правління – Олександр Хейломський. Спікерами ділової частини заходу виступили близько 700 видатних вітчизняних та міжнародних фахівців галузі охорони здоров’я. Лікарі та фармацевти мали можливість відвідати науково-практичні симпозіуми, конференції, семінари, 35 майстер-класів, 8 практичних шкіл, які були присвячені останнім відкриттям та актуальним дослідженням у лабораторній медицині, терапії, ендокринології, медицині невідкладних станів, тощо.

Загалом, у роботі Міжнародного Медичного Форуму - 2015 взяли участь 300 компаній-учасників із 23 країн світу: Австрії, Болгарії, Чехії, Китаю, Франції, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Індії, Ізраїлю, Італії, Японії, Литви, Малайзії, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Південної Кореї, Швеції, Туреччини, США та України.

Форум проходив за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Офіційну підтримку заходу надали Кабінет міністрів України, Міністерство охорони здоров'я України, Державна служба України з лікарських засобів, Київська міська державна адміністрація, Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.