Новини компанії

Сучасна клінічна ендокринологія

23-24 квітня 2015 року в Києві в приміщенні Президент Готелю (вул. Госпітальна, 12) відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній клінічній ендокринології». Фахівці ПрАТ «Індар» взяли активну участь у цій важливій події у сфері охорони здоров’я України.

Учасники конференції мали змогу розглянути проблемні питання клінічної ендокринології на сучасному етапі. Основними темами, які обговорювалися на конференції, стали: фундаментальні аспекти ендокринології, новітні інноваційні технології в профілактиці та лікуванні найпоширеніших ендокринних захворювань, епідеміологія, патогенез, діагностика, профілактика і лікування цукрового діабету та його ускладнень, дитяча, репродуктивна ендокринологія та ін.

На стенді «Індар» відвідувачі заходу ознайомилися із представленою продукцією: Глюкометром та тестовими смужками Gluco Dr. auto™, тестом для діагностики діабетичної нейропатії та раннього виявлення синдрому діабетичної стопи Neuropad™, стерильними голками для інсулінових шприц-ручок INSUPEN та інсуліновими шприцами INSUMED, отримали кваліфіковані консультації та відповіді на питання від фахівців компанії.

За 2 дні конференцію відвідало більше 200 представників сфери охорони здоров’я із різних областей України. Організатором конференції виступила Державна установа «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України». Головою оргкомітету, а також координатором події став Президент Асоціації ендокринологів України – М.Д. Тронько.

Нагадаємо, що в цьому році науково- практична конференція «Інноваційні технології в сучасній клінічній ендокринології» присвячена 50-й річниці заснування ДУ«Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України».