Новини компанії

ПрАТ «Індар» – посідає почесне місце серед підприємств Дарницького району м. Києва

Повідомлення про помилку

  • Notice: Undefined index: type в lightbox2_field_formatter_view() (рядок 1051 із /home/indar00/indar.com.ua/www/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: image_style в lightbox2_field_formatter_view() (рядок 1052 із /home/indar00/indar.com.ua/www/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: lightbox_style в lightbox2_field_formatter_view() (рядок 1053 із /home/indar00/indar.com.ua/www/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption в lightbox2_field_formatter_view() (рядок 1078 із /home/indar00/indar.com.ua/www/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).
  • Notice: Undefined index: caption в lightbox2_field_formatter_view() (рядок 1078 із /home/indar00/indar.com.ua/www/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.module).

Протягом 15 років ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку Дарницького району м. Києва. Підприємство виступає надійним роботодавцем та сумлінним платником податків, сприяє створенню потужного зв’язку між бізнесом та місцевими спільнотами.

Компанія вже багато років плідно співпрацює із Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією,підтримуючи різноманітні соціальні ініціативи, метою яких є стабільне поліпшення життя мешканців району.

27 травня 2015 року ПрАТ «Індар», в особі голови правління – Любові Вишневської отримало подяку від Геннадія Сінцова, голови Дарницької РДА з нагоди відзначення 80-ї річниці з дня утворення Дарницького району м. Києва.

Нагорода за вагомий внесок у економічний і гуманітарний розвиток району та досягнення високої майстерності у професійній діяльності, в черговий раз підтвердила соціальну відповідальність «Індар», відкритість до співпраці з місцевими органами влади та громадськими організаціями.