Новини компанії

Цінуємо дар життя

6 червня 2015 року в рамках корпоративного соціального проекту «ChildrenДар» для дітей співробітників компанії відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті «Цінуємо дар життя».

Свято, приурочене до Дня захисту дітей, стало яскравою подією корпоративного життя «Індар».
Діти мали можливість поринути у незвичайний світ творчості та краси, проявити свої таланти, здібності, кмітливість, розважитися, пограти та гарно провести час разом із своїми батьками та рідними.

Насичена програма свята не давала сумувати нікому, адже кожен міг знайти собі цікаве заняття.
Малеча купалася у морі різнокольорових кульок, із задоволенням лопала мильні бульбашки, малювала фарбами та крейдою свої перші дорослі малюнки.

Старші діти опановували мистецтво на майстер-класі з декупажу і робили власноруч чудові магніти на пам’ять.
Приємно, що і дорослі, відклавши свої турботи і проблеми, на мить разом із дітьми повернулися у безтурботне дитинство та взяли активну участь у захоплюючих веселих конкурсах та вікторинах.

Рухливі ігри, танці, повітряні кульки, солодощі та, звичайно ж, подарунки створили незабутню дружню атмосферу свята, а малюнки дітей показали, наскільки талановите, впевнене у собі наше майбутнє покоління.

Сподіваємося, що цей захід додав сил, натхнення, оптимізму всім учасникам та зосередив увагу на тому, наскільки важливо цінувати дар життя.

Нагадаємо, що ПрАТ «Індар» оголосив 2015 рік – Роком дитини, адже діти – наше майбутнє і ми повинні докласти всіх зусиль, щоб вони змалечку знали, яку користь здоров'ю приносить активний спосіб життя.