Новини компанії

Діагностика та лікування діабетичної нейропатії: реалії та перспективи

23 червня 2015 року у Львові відбулося засідання Львівського обласного ендокринологічного товариства, присвячене питанням діагностики та лікування діабетичної нейропатії, а також самоконтролю пацієнтів, хворих на цукровий діабет.

Більше 50 спеціалістів-ендокринологів із м. Львова та Львівської області, мали можливість ознайомитися з інноваційними підходами ранньої діагностики та лікування діабетичної нейропатії, нормативно-правовими актами, які стосуються цукрового діабету, поспілкуватися та обмінятися досвідом із колегами, підвищити теоретичні та практичні знання щодо вищезазначених питань.

Головний лікар Львівського обласного ендокринологічного диспансеру – Юрій Вендзилович розповів учасникам засідання про успішний досвід застосування препатарів Хумодар® та Тіоктодар® виробництва ПрАТ «Індар» на базі даного лікувального закладу.

Зацікавленість учасників заходу викликала й інформація, щодо критеріїв вибору виробів медичного призначення для діагностики та лікування цукрового діабету, надана представниками «Індар» під час проведення засідання. Без уваги не залишилися також питання від лікарів-ендокринологів, відносно якості та застосування продукції «Індар».