Новини компанії

Сучасний погляд на діагностику та лікування ендокринних захворювань в Україні

10-11 вересня у Львові за підтримки ПрАТ «ІНДАР» відбулася науково-практична конференція із міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань».

Організаторами заходу виступили ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та ін.

На початку конференції учасників привітали директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка НАМН України», академік НАМН України, член-кореспондент НАН України, професор Микола Тронько; головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Ендокринологія», завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Борис Маньковський та заступник директора Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Середа, а також запрошені гості з Польщі: ендокринолог, інтерніст, професор Анджей Мілевіч та ендокринолог, професор Марек Рухала.

У ході конференції були розглянуті питання і нові погляди на діагностику та лікування цукрового діабету та інших ендокринних захворювань.

Учасники заходу також ознайомилися із діючими протоколами та рекомендаціями з діагностики та лікування цукрового діабету в Україні. Міжнародні експерти розповіли аудиторії про організацію роботи ендокринологічної служби у Польщі.

Протягом двох днів роботи конференції фахівці мали можливість заслухати доповіді щодо інновацій в діагностиці та лікуванні діабетичної полінейропатії, відвідати експозицію фармацевтичних компаній, обмінятися досвідом, отримати консультації професіоналів.

На стенді ПрАТ «ІНДАР» кожен бажаючий зміг отримати необхідну інформацію та відповіді на питання щодо продукції, представленої компанією.

Загалом у науково-практичній конференції взяли участь більше 140 лікарів-ендокринологів, сімейних лікарів, терапевтів з різних міст України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Херсон, Одеса) та Польщі (Вроцлава, Познань).
ПрАТ «ІНДАР» завжди слідкує і бере активну участь у науково-практичних заходах, які проводяться, як на території України, так і за кордоном, адже місія компанії перш за все полягає в усвідомленні соціальної відповідальності і виконанні зобов’язань перед пацієнтами.