Новини компанії

ПрАТ «ІНДАР» ініціює старт всеукраїнського проекту «Вітчизняні інсуліни: міфи та реалії»

На початку листопада 2015 року стартує всеукраїнський просвітницький проект «Вітчизняні інсуліни: міфи та реалії», метою якого є сприяння популяризації об’єктивної правдивої інформації лікарям-ендокринологам України щодо виробництва, якості та прийому пацієнтами інсулінів вітчизняного виробництва.

Цей проект допоможе внести ясність у багато домислів щодо зазначених лікарських засобів, а головне — надасть можливість лікарям користуватися обґрунтованою професійною інформацією.

Основними завданнями ініціативи є налагодження діалогу «виробник-лікар-пацієнт, надання відповідей на питання лікарів, залучення активних учасників проекту до співавторства у підготовці брошури: «Важливі питання практикуючого лікаря-ендокринолога при призначенні інсулінів», яка буде надрукована у грудні 2015 року.

До участі у проекті запрошуються: лікарі-ендокринологи, фахівці, експерти, наукові співробітники лікувальних закладів України.
Якщо Ви хочете розібратися у даній темі разом із колегами, однодумцями, професіоналами, подискутувати, отримати відповіді на поставлені питання, будь ласка, приєднуйтеся та ставайте учасниками всеукраїнського проекту «Вітчизняні інсуліни: міфи та реалії»!

Давайте разом допомагати тисячам українців жити повноцінним щасливим життям!

Детальну інформацію стосовно умов участі у проекті можна отримати звернувшись за адресою: lytvyshchenko@indar.com.ua
Контактна особа: Ганна Литвищенко.