Новини компанії

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом — це день, який нагадує всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає.

Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров'я) 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі.

За даними досліджень Міжнародного інституту діабету до 2025 року кількість хворих у світі на цукровий діабет сягне 225 млн. людей, тому ВООЗ визначив ЦД неінфекційною епідемією XXI століття.
Відповідно до світової статистики, кожні 13–15 років кількість хворих на цукровий діабет подвоюється. Переважно це стосується кількості хворих на цукровий діабет II типу.

Нагадаємо, що діабет – це порушення обміну речовин, викликане зниженням секреції інсуліну підшлунковою залозою чи зниженням чутливості тканин до інсуліну. Основною ознакою цього захворювання є стійке підвищення рівня цукру в крові. ЦД має такі симптоми: різка втрата ваги, постійна сильна спрага, сухість шкіри та слизових оболонок, відчуття голоду, свербіж шкіри.

Що треба робити, щоб не захворіти на цукровий діабет? Відповідь проста: вести здоровий спосіб життя, стежити за своїм здоров'ям і здоров'ям близьких. Лікарі закликають дотримуватися таких правил:
- Досягти здорової ваги для тіла і підтримувати її;
- Бути фізично активним - займатися спортом;
- Дотримуватися здорового харчування, їсти фрукти і овочі та зменшити споживання цукру і насичених жирів;
- Утримуватися від вживання тютюну - куріння підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Важливо пам'ятати, що з діабетом можна і потрібно боротися. Ваше здоров'я у ваших руках і в правильних думках, які втілюються в життя.

ПрАТ «ІНДАР» цінує дар життя кожної людини, усвідомлює соціальну відповідальність перед пацієнтами, постійно удосконалює технологію виробництва та контролю якості продукції. Ми працюємо для того, щоб мільйони людей у всьому світі з хронічними та соціально значимими захворюваннями могли жити тривалим і повноцінним життям.

Бажаємо не хворіти і бути здоровими!