Новини компанії

Вплив вікового фактору на формування та характер перебігу ендокринної патології

26-27 листопада 2015 року у Харкові відбулася XIII науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті».

Захід було організовано ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» за підтримки МОЗ України, Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА, ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України» та ін. Партнером конференції виступило Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР».

У роботі цьогорічної конференції взяли участь понад 350 лікарів-ендокринологів, терапевтів, дитячих ендокринологів, педіатрів, сімейних лікарів, науковців, що займаються проблемами ендокринології в Україні.

До наукової частини програми були включені доповіді відомих вчених, докторантів і аспірантів із наукових і науково-педагогічних центрів України, Білорусі та Азербайджану.

Учасники заходу обговорили сучасні підходи та науково-дослідні здобутки впливу вікового фактору на поширеність, структуру та перебіг ендокринної патології, на механізми її формування та прогресування у хворих дитячого, підліткового, репродуктивного та похилого вікових періодів. Також були розглянуті нові технології діагностики та терапії ендокринопатій і шляхи удосконалення медичного забезпечення хворих з урахуванням вікових особливостей патології.

ПрАТ «ІНДАР» взяло активну участь у роботі конференції та виставки, що проходила в рамках заходу.
Відвідувачі конференції мали змогу познайомитися із продукцією підприємства, яка була представлена на стенді компанії та стати учасниками всеукраїнського проекту «Вітчизняні інсуліни: міфи та реалії», який стартував на початку листопада 2015 року.