Новини компанії

ПрАТ «ІНДАР» приєдналося до асоціації «Виробники ліків України»

За відповідне рішення одноголосно проголосували члени правління АВЛУ. Президент асоціації Петро Багрій відмітив, що консолідація інтересів ключових вітчизняних виробників інсуліну піде на користь, як діючим членам АВЛУ, так і тим компаніям, що приєдналися.

Підприємства - члени асоціації активно працюють над просуванням своєї продукції, як на вітчизняному так і на зарубіжних ринках. "На сьогодні цьому повністю сприяє досягнутий рівень якості виробництва лікарських засобів, а консолідація досвіду і знань у питаннях взаємодії з іноземними контрагентами і державними регулюючими структурами дозволяє здійснювати діяльність по виходу на міжнародні ринки більш ефективно", - зазначив П.Багрій.

Членство ПрАТ «ІНДАР» в асоціації «Виробники ліків України» дозволить підприємству ефективно працювати в напрямку створення сприятливих умов ведення бізнесу, виробництва та забезпечення українців якісними та доступними ліками.

Підприємствами-членами асоціації є ТДВ «ІнтерХім», ПАТ «Фармак», ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ТОВ « Юрія-Фарм», ТОВ «Кусум Фарм» та ін.

*Асоціація "Виробники ліків України" була створена в 2010 році з метою інтеграції зусиль провідних вітчизняних фармацевтичних виробників для вдосконалення фармацевтичного ринку України і для забезпечення українців ефективними та якісними лікарськими засобами.