Новини компанії

Новинки продукції ПрАТ "ІНДАР" презентовані на Міжнародному медичному форумі-2016

19 – 21 квітня 2016 року в Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбувся VІІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об'єднує потужну науково-практичну програму, практичні школи, виставки та спеціалізовані експозиції, конференції, семінари і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.

Організаторами заходу виступили – Національна академія медичних наук України, НМФПО імені П.Л. Шупика, компанія LMT за сприянням медичних асоціацій і громадських об'єднань, вищих навчальних медичних закладів України.

У цьому році компанія «ІНДАР», окрім добре відомих на українському ринку лікарських засобів – Хумодар, Монодар, Монодар Б, Протаміну сульфат, Тіоктодар, Гепарин-ІНДАР презентувала ще й новинки: спеціальні косметичні засоби для діабетиків – набір для інтенсивного догляду за стопами ніг ReVita, нову шприц-ручку для введення інсуліну idPen, яка була розроблена спільно із швейцарськими партнерами. Цей виріб медичного призначення відрізняється високою точністю дозування інсуліну і простотою у використанні.

Також протягом трьох днів роботи форуму відвідувачі мали змогу поспілкуватися із фахівцями компанії, отримати консультації та відповіді на питання, стосовно представлених на стенді «ІНДАР» препаратів, виробів медичного призначення та косметичних засобів.

Загалом, у роботі Міжнародного Медичного Форуму - 2016 взяли участь 250 компаній-учасників із 14 країн світу: Болгарії, Бельгії, Чехії, Китаю, Франції, Німеччини, Угорщини, Малайзії, Польщі, Словаччини, Південної Кореї, Туреччини, Іспанії та України.