Новини компанії

Зробимо Україну чистою разом!

23 квітня 2016 року в рамках корпоративного соціального проекту «ЕкоДар» співробітники ПрАТ «ІНДАР» приєдналися до наймасштабнішої щорічної екологічної акції «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it, Ukraine»).

У цьому році захід проходив під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко та був спрямований на формування екологічного руху і культури в країні, популяризацію дбайливого ставлення до довкілля і правильного поводження з відходами.
Близько 700000 громадян по всій території України одночасно вийшли прибрати засмічені зелені зони та місця громадського відпочинку.

Команда «ІНДАР» прибрала ділянку біля озера в парку Партизанської слави, Дарницького р-ну, м. Києва. Багато співробітників підприємства прийшли на акцію із сім’ями та дітьми, щоб на власному прикладі показати, що бути екологічно відповідальним і зробити свій особистий внесок у чисте довкілля дуже просто. Примітно те, що сміття прибирали за європейськими стандартами роздільно: окремо папір, пластик, скло та металеві відходи.

Така важлива справа завжди об’єднує людей і надихає на добрі спільні дії, адже тільки разом ми здатні змінювати навколишній світ на краще!

* Акція «Зробимо Україну чистою!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним проектом. Це соціальний проект, який проводиться винятково на громадських засадах. В проекті беруть участь громадські організації, компанії, державні установи та підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, громадяни та гості країни. LET'S DO IT UKRAINE - офіційні представники міжнародного екологічного руху LET'S DO IT! WORLD.