Новини компанії

«ЗРОБЛЕНО В КИЄВІ»

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» взяло активну участь у виставці-презентації «Зроблено в Києві», що відбулася 27 травня в ВЦ Chamber Plaza при Торгово-промисловій палаті України.

Метою заходу є демонстрація промислового та експортного потенціалу столиці іноземним інвесторам та партнерам.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс під час відвідування виставки-презентації продукції київських товаровиробників заявив, що столичній економіці є чим пишатися, а маркування «Зроблено в Києві» може і повинно бути приводом для гордості. «Наше завдання – стимулювати своїх, а не працювати на економіку інших країн», – підсумував він, а також зазначив, що місцеві компанії вже зараз демонструють надзвичайно високий рівень якості продукції.

Виступаючи на відкритті виставки, президент ТПП України Геннадій Чижиков зауважив: «Іноземні партнери зазначають, що у міста Києва зараз великий потенціал. Вони це бачать і хочуть співпрацювати з нами, а це - дуже добрий результат. Зараз Київ - у фокусі інвесторів».

ПрАТ «ІНДАР» представило відвідувачам та гостям виставки «Зроблено в Києві» свою продукцію, а також новинку - нову шприц-ручку для введення інсуліну id Pen, що розроблена спільно зі швейцарськими партнерами і відрізняється високою точністю і простотою у використанні.

Загалом у заході взяли участь 100 промислових підприємств-виробників з 10 районів Києва. Виставка-презентація проходила в рамках національного проекту серії виставкових заходів «Зроблено в Україні».