Новини компанії

«ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ-2016»

29 травня в Києві в рамках корпоративного соціального проекту «СпортДар» співробітники ПрАТ «ІНДАР» із сім’ями та дітьми приєдналися до спортивної благодійної акції "Пробіг під каштанами - 2016".

Для різних категорій учасників були призначені різні дистанції. Команда «ІНДАР» взяла участь у благодійному забігу, дистанція якого склала 5 км. Дітки мали змогу спробувати свої сили у дитячому забігу на 300 м.

Понад 15 тисяч учасників заходу пробігли за маршрутом: Михайлівська площа - Володимирський проїзд – Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Богдана Хмельницького – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності і в зворотному напрямку до Михайлівської площі.

Акція «Пробіг під каштанами» проходить у Києві щорічно, починаючи з 1993 року, приурочена Дню Києва. Спортивне змагання, включене в програму Держкомспорту України, це святковий захід для всієї родини, можливість прояву корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

Пробіг ставить за мету привернути суспільну увагу до проблем дитячої смертності в Україні, посилити позитивне ставлення населення до здорового способу життя та стимулювати корпоративні компанії до прояву соціальної активності.
Зібрані в рамках проекту кошти передаються в Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України для придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів. У цьому році вдалося зібрати понад 3 млн. грн.