Новини компанії

Міжнародна співпраця: допомога людям із цукровим діабетом у Бразилії

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» взяло активну участь у соціальній акції «Компанії добра», яка була ініційована Молодіжною діабетичною асоціацією Бразилії (ADJ).

Метою акції є надання безкоштовної допомоги пацієнтам із цукровим діабетом, підвищення рівня інформованості щодо цієї хвороби їх сімей та людей, що доглядають за діабетиками.

Компанія «ІНДАР» є партнером глобальної системи охорони здоров’я і докладає всіх можливих зусиль для того, щоб мільйони людей, як в Україні так і за її межами, які мають хронічні та соціально значущі захворювання, мали змогу жити тривалим і повноцінним життям.

ПрАТ «ІНДАР» завжди підтримує проведення соціальних заходів, що допомагають у створенні сприятливих умов, підвищенню якості життя для пацієнтів із діабетом.

Завдяки акції «Компанії добра» тисячі бразильських людей з ЦД мали змогу отримати допомогу, консультації лікарів та необхідну корисну інформацію.

Довідка

Молодіжна діабетична асоціація Бразилії (ADJ) – громадське об’єднання, місія якого полягає в тому, щоб сприяти розвитку освіти для людей з ЦД, їх сімей, фахівців у сфері охорони здоров’я і суспільства. Має понад 18 тисяч членів у Бразилії.