Новини компанії

ПрАТ «ІНДАР» отримав сертифікат GMP регуляторного органу Кот д'Івуару

Приватне акціонерне товариство "По виробництву інсулінів "ІНДАР" у березні 2017 року успішно пройшло інспектування на відповідність умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP республіки Кот д'Івуар.

За результатами інспекції, 12 квітня 2017 року підприємство отримало відповідний сертифікат від Міністерства охорони здоров’я і громадської гігієни республіки Кот д'Івуар. Даний документ є дійсним упродовж 5-ти років з моменту видачі.

* GMP – англомовна абревіатура Правил належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice). Сертифікат GMP у світовій практиці є основоположним документом, на відповідність якого проводиться сертифікація виробництва лікарських засобів.
Сертифікат GMP означає, що продукція вироблена та проконтрольована в суворій відповідності з вимогами GMP, реєстраційним досьє за стандартами, які встановлюють вимоги до якості, безпеки та ефективності лікарських засобів, а якість лікарських засобів підтримується протягом встановленого терміну придатності при забезпеченні їх належного зберігання та застосування у відповідності до інструкції з медичного застосування.