Новини компанії

Національний фармвиробник ініціює створення факультету з підготовки біотехнологів

ПрАТ «Індар», головним акціонером якого є ДАК «Укрмедпром», у співпраці з керівництвом Київського національного університету технологій та дизайну планують відкрити факультет з підготовки фахівців у галузі біотехнологій.
30 серпня в Київському національному уныверситеті технологій та дизайну відбулася посвята студентів з фаху «Промислова фармація» факультету Хімічних технологій. Привітати майбутніх фармацевтів завітали Президент Національної академії педагогічних наук В.Г. Кремінь, ректор КНУДТ І.М. Грищенко, Перший заступник голови правління ДАК «Укрмедпром» та Голова правління ПрАТ «Індар» Л.Вишневська. Високі гості привітали майбутніх фармацевтів з початком навчального року, побажали успіхів в навчанні, веселого студентського життя та цікавої роботи на перспективу.

Пересічна, на перший погляд подія, традиційна для цього часу, стала непересічною за своєю сутністю. Справа в тому, що у тісній співпраці між представниками вітчизняного бізнесу та профільного ВНЗ народжується незвичайний проект. ПрАТ «Індар» разом з керівництвом КНУТД та викладачами з фаху «Промислова фармація» розпочали підготовку до створення нового факультету, який готуватиме фахівців із біотехнологій. Саме це було повідомлено на заході.

Мотивація ВНЗ, зрозуміла – розширення фахових напрямків, збільшення кількості студентів та інш. Представники бізнесу очікують практичного зиску. За словами Є.Р.Скульбіди «сьогодні вітчизняний фармацевтичний ринок, і перш за все компанія «Укрмедпром», потребує висококваліфікованих фахівців у галузі біотехнологій. Для вирішення цього питання ми готові надати власні виробничі площадки».