Новини компанії

Всесвітній день боротьби з діабетом 2014

2000 українців змогли безкоштовно перевірити рівень цукру в крові в рамках акції, присвяченої Всесвітньому дню боротьби з діабетом. Важливий і цікавий захід відбувся за підтримки заводу з виробництва інсулінів «Індар» та Української діабетичної асоціації. Кожен відвідувач одного зі столичних торгово-розважальних центрів зміг не тільки дізнатися більше про діабет його лікування та профілактику безпосередньо від лікарів, але й взяти участь у різноманітних вікторинах, флешмобах, цікавих конкурсах.

Спортивні папи спалювали калорії на велотренажері, мами і дітлахи складали вірші про здоровий спосіб життя, всі бажаючі брали участь в розіграші призів. Пам'ятні та корисні сувеніри забрали з собою додому всі небайдужі до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких. У фіналі акції всі її учасники сформували з повітряних кульок великий блакитний круг - символ єдності в боротьбі з діабетом по всьому світу. Щорічно 14 листопада протягом майже 25 років подібні акції проводяться в 145 країнах під егідою Міжнародної діабетичної федерації та ВООЗ. Таким чином організації та працівники сфери охорони здоров'я нагадують: захворюваність на цукровий діабет у всьому світі неухильно зростає. Для того, щоб запобігти розвитку захворювання у випадках, коли це можливо, покращити якість і тривалість життя, необхідно знати про це соціально-значиме захворювання якнайбільше, а також раз на півроку проходити медичне обстеження.

Для довідки: Згідно з даними епідеміологічних досліджень, захворюваність на цукровий діабет зростає вдвічі кожні 15 років. За прогнозами Міжнародної діабетичної федерації, кількість діабетиків до 2025 року в світі збільшиться більш ніж в 2 рази (до 400 млн чоловік). Згідно з даними МОЗ України в 2013-му році, в нашій країні налічувалося близько 1,5 млн людей, хворих на цукровий діабет.