Новини компанії

«ІНДАР» отримав національний cертифікат GMP на виробництво лікарських засобів

Приватне акціонерне товариство "По виробництву інсулінів "ІНДАР" вкотре успішно пройшло інспектування на відповідність умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP.

За результатами інспекції, 6 грудня 2016 року Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками видала ПрАТ "ІНДАР" сертифікат GMP на виробництво лікарських засобів.

Термін дії сертифіката в Україні становить 3 роки, тож відповідність виробництва стандартам GMP необхідно регулярно підтверджувати в ході інспекційного контролю.

* GMP – англомовна абревіатура Правил належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice). Сертифікат GMP у світовій практиці є основоположним документом, на відповідність якого проводиться сертифікація виробництва лікарських засобів.
Сертифікат GMP означає, що продукція вироблена та проконтрольована в суворій відповідності з вимогами GMP, реєстраційним досьє за стандартами, які встановлюють вимоги до якості, безпеки та ефективності лікарських засобів, а якість лікарських засобів підтримується протягом встановленого терміну придатності при забезпеченні їх належного зберігання та застосування у відповідності до інструкції з медичного застосування.