Керівництво

Вишневська Любов Вікторівна

Голова правління ПрАТ «Індар»

Закінчила Національну фармацевтичну академію України (м. Харків). З 1991 по 1992 рр. працювала в українському консорціумі «Екосорб» (виробництво сорбентів технічного і медичного призначення). З 1992 і по 2012 рік обіймала керівні посади у медико-фармацевтичній Асоціації «Рідан» і Медико-фармацевтичній компанії «Рідан-Інжиніринг» (поставки медобладнання і реагентів, експорт лікарських препаратів). З 2012 року – голова правління ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР».

Соляник Людмила Павлівна

Заступник голови правління з питань якості

Здобула дві вищі освіти: закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, за кваліфікацією біолог-біохімік, та Київський інститут інвестиційного менеджменту, кваліфікація - менеджер з якості. Керує Департаментом з питань якості та Технологічним департаментом. Досвід роботи на посаді Заступника Голови правління з питань якості ПрАТ «Індар» - понад 15 років.
Є Уповноваженою особою з якості та відповідальною за розробку, організацію і удосконалення організаційної структури управління якістю з метою отримання гарантій того, що якість продукції відповідатиме своєму призначенню і вимогам реєстраційної та ліцензійної документації, здійснення контролю за встановленням, впровадженням, підтримкою і розвитком процесів, необхідних для функціонування і постійного розвитку системи управління якістю.
Постійно проходить курси підвищення кваліфікації і професійної підготовки з напрямків: фармацевтична система якості і роль уповноваженої особи у її створенні та розвитку, статистичні методи управління якістю, аналіз ризиків, кваліфікація і валідація, сучасні інструменти системи забезпечення якості фармацевтичного підприємства.

Стадник Віктор Іванович

Заступник голови правління з питань виробництва

Здобув вищу інженерну освіту, закінчив Київський політехнічний інститут за кваліфікацією інженера з ЕОМ. За свою діяльність неодноразово відзначений почесними грамотами і нагородами, державне почесне звання – Заслужений винахідник України. Отриманий більш ніж 40-річний досвід у виробництві, пройдений шлях від техніка заводу, інженера, інженера-конструктора до Головного конструктора одного з оборонних підприємств та до заступника Голови правління з виробництва ПрАТ "Індар". Керує процесом виробництва на підприємстві – виробничими цехами та інженерно-технічними службами. Все зазначене дозволяє впевнено здійснювати управління виробничими процесами на ПрАТ "Індар".

Пастух Євген Володимирович

Заступник голови правління із загальних питань

Здобув вищу інженерну освіту, закінчив Львівський політехнічний інститут, факультет технології органічних речовин за спеціальністю «Технологія основного органічного та нафтохімічного синтезу». Працював електрослюсарем Стрийської експедиції з геофізичних досліджень у свердловинах, інженером-технологом ВО Львівхімсільгоспмаш, заступником директора Дослідницького конструкторського технологічного бюро МНТК «Інститут електрозварювання» ім. Є.О. Патона, керував Республіканським творчо-виробничим центром «Сигма». У 2003-2005 роках працював начальником управління Департаменту комерційних відносин ДК «Газ України». Протягом 2005-2006 років був очільником управління реалізації продукції власного виробництва Департаменту МТП та реалізації продукції власного виробництва НАК «Нафтогаз України», організовував розробку мережі АГНКС до 2016 року та очолював створення Дирекції з будівництва мережі АГНКС. Протягом наступних 5 років (2006-2010 рр.) працював заступником голови правління ЗАТ «Інтернафтогаз», керівник проекту будівництва метанольного заводу, здійснював організацію проектно-пошукових та проектно-конструкторських робіт і підбір технологічного обладнання. З 2010 по 2011 рр. працював заступником голови Львівської обласної державної адміністрації з питань ПЕК, ЖКГ та інфраструктури. З 2013 року – заступник голови правління з капітального будівництва ПрАТ «ІНДАР». З 2015 року займає посаду заступника голови правління із загальних питань ПрАТ «ІНДАР».