Міжнародна діяльність


«Індар» - дуже прогресивне, сучасне виробництво, яке досягло величезних вершин у виробництві медикаментів. Я впевнений, що наші країни чекає довготривале стратегічне партнерство. Україна володіє безпрецедентними технологіями, якими може пишатись. Розробки «Індару» в області виробництва рекомбінантного інсуліну людини – привід для гордості українців. Я від усієї душі сподіваюсь, що ми зможемо впровадити ці технології у Бразилії якомога швидше. Коли це станеться, вдячність мільйонів бразильців, які сьогодні страждають від цукрового діабету, буде спрямована на Україну».

Карлос Гаделья
Керівник Секретаріату Науки, Технології і Стратегічних Закупок Міністерства охорони здоров'я ФР Бразилія

ПрАТ «Індар» започаткував в Україні експорт фармацевтичної продукції з високим рівнем доданої вартості – біотехнологічних продуктів і технологій їх виробництва.

У рамках цього договору «Індар» постачає до Федеративної Республіки Бразилія інсуліни у формі готових лікарських засобів, а також передає власну технологію виробництва рекомбінантних інсулінів бразильським фахівцям. Зараз перемовини щодо виробництва інсулінів вийшли на фінішну пряму, і реалізація договору – стратегічно важлива задача для обох країн. У результаті виконання цього проекту українською стороною Бразилія зможе досягти «інсулінової незалежності» і буде самостійно виробляти інсуліни (від отримання субстанції до готових лікарських форм).

Протягом останніх двох років «Індар» активно збільшує присутність своїх препаратів на зовнішніх ринках. Наша компанія однією з перших отримала Національний сертифікат GMP, має бразильський GMP (ANVISA) та ініціювала процес отримання європейського сертифікату GMP. Інсуліни «Індару» зареєстровані у Казахстані, Росії, Молдові, Сирії, Ємені, Йорданії та Іраку, ведуться перемовини щодо продажу інсулінів у країнах об’єднання Меркосур (Mercosur – загальний ринок країн Південної Америки, на території яких розповсюджується дія бразильського сертифікату GMP ANVISA).

Ми працюємо над створенням ексклюзивного портфеля продуктів, що відповідає вимогам ринку і критеріям фінансової ефективності, забезпечуючи успіх наших
партнерів.

"Я вдячний керівництву України та заводу "Індар" за ті зусилля, які вони докладають для встановлення повноцінного українсько-бразильського партнерства у сфері обміну технологіями охорони здоров'я. Ті перспективи, які відкриваються перед нашими країнами в результаті цього партнерства, неможливо переоцінити. "Індар" - дуже прогресивне, сучасне виробництво, що досягло великих вершин у виробництві медикаментів. Я впевнений, що нас чекає довготривале, стратегічне партнерство".

Карлос Гаделья
Голова Секретаріату науки, технології та стратегічних закупівель Міністерства охорони здоров'я ФР Бразилії