Новини компанії

У січні 2018 р. на ПрАТ «ІНДАР» пройшла інспекція по GMP регуляторного органу Бразилії - ANVISA (Національне агентство санітарного нагляду Міністерства Охорони Здоров’я республіки Бразилія).

У січні 2018 р. на ПрАТ «ІНДАР» пройшла інспекція по GMP регуляторного органу Кенії з  попередніми позитивними результатами.

У січні 2018 року на ПрАТ «ІНДАР» успішно пройшла інспекція на відповідність виробництва препаратів інсуліну міжнародним стандартам GMP, про що офіційно повідомлено у Державному бразильському віснику.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо успіхів, нових досягнень та професійних перемог. Дякуємо за вашу підтримку і довіру.

У грудні 2017 р. на ПрАТ «ІНДАР» пройшла інспекція по ISO 13485 органом по сертифікації систем якості ДП «Укрметртестстандарт».

28-29 листопада 2017 року ПрАТ «ІНДАР» став учасником міжнародної події фармацевтичної промисловості в південноафриканському регіоні – виставці SAPHEX-2017, яка відбулася в Sandton Convention Center (Йоганнесбург, Гаутенг, Південна Африка).

Для ПрАТ «ІНДАР» стало вже доброю традицією представляти свою продукцію на світовій арені.
Так, 24-26 жовтня 2017 року підприємство взяло активну участь у головній події фармацевтичної промисловості світу – міжнародній спеціалізованій виставці CPhI Worldwide-2017, яка проходила у Німеччині (м. Франкфурт).

Приватне акціонерне товариство "По виробництву інсулінів "ІНДАР" у березні 2017 року успішно пройшло інспектування на відповідність умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP республіки Кот д'Івуар.

19 квітня 2017 року у Запоріжжі за підтримки ПрАТ «ІНДАР» відбулася науково-практична конференція «Сучасні підходи до терапії та реабілітації хворих з внутрішньою і професійною патологією».

Шановні колеги, представники галузі охорони здоров’я!

Сердечно вітаємо зі світлим Христовим воскресінням - Великоднем!

У грудні 2016 року Приватне акціонерне товариство "По виробництву інсулінів «ІНДАР" успішно пройшло інспектування на відповідність новій версії міжнародних стандартів ISO 9001:2015 (загальна система управління якістю) та ISO 13485 (система управління якістю щодо медичних виробів).

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть вам мир, спокій, злагоду та впевненість у майбутньому.
Зичимо міцного здоров’я, щастя, успіхів, цікавих зустрічей і нових звершень!
Дякуємо за вашу підтримку і довіру.

Приватне акціонерне товариство "По виробництву інсулінів "ІНДАР" вкотре успішно пройшло інспектування на відповідність умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP.

20-21 жовтня 2016 року Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» з офіційним візитом відвідали представники бразильського державного фармацевтичного інституту «Фармангіньос»/ ФІОКРУЗ.

4-6 жовтня в Іспанії (м.Барселона) Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» взяло активну участь у головній події фармацевтичної промисловості світу - Міжнародній спеціалізованій виставці
CPhI Worldwide 2016.

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» надало гуманітарну допомогу пацієнтам з цукровим діабетом Республіки Ліберія.

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Шановні співвітчизники!

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» щиро вітає вас із 25-ою річницею Незалежності України!

28 липня 2016 року в рамках засідання Президії Торгово-промислової палати України, Президент Київської ТПП - Микола Засульський, вручив свідоцтво Приватному акціонерному товариству «По виробництву інсулінів «ІНДАР», яке підтверджує включення компанії до Недержавного реєстру українських підприємців, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» взяло активну участь у соціальній акції «Компанії добра», яка була ініційована Молодіжною діабетичною асоціацією Бразилії (ADJ).

Щиро вітаємо з професійним святом і висловлюємо найтепліші слова вдячності, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

На початку червня 2016 року Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» змінило власника частки акцій підприємства.

29 травня в Києві в рамках корпоративного соціального проекту «СпортДар» співробітники ПрАТ «ІНДАР» із сім’ями та дітьми приєдналися до спортивної благодійної акції "Пробіг під каштанами - 2016".

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» взяло активну участь у виставці-презентації «Зроблено в Києві», що відбулася 27 травня в ВЦ Chamber Plaza при Торгово-промисловій палаті України.

ПрАТ «ІНДАР» спільно зі швейцарськими партнерами розробило нову шприц-ручку для введення інсуліну id Pen, яка відрізняється високою точністю і простотою використання.

Шановні колеги, представники галузі охорони здоров’я!

Щиро вітаємо вас із світлим християнським святом – Великоднем!

ПрАТ «ІНДАР» взяло активну участь у ІІ Національному форумі з підтримки експорту «Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес», що відбувся в Києві 27-28 квітня в Торгово-промисловій палаті України.
Головна ідея форуму - надати ще один поштовх глибокому реформуванню економіки країни, підтримка національного виробника та збільшення українського експорту.

23 квітня 2016 року в рамках корпоративного соціального проекту «ЕкоДар» співробітники ПрАТ «ІНДАР» приєдналися до наймасштабнішої щорічної екологічної акції «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it, Ukraine»).

19 – 21 квітня 2016 року в Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбувся VІІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об'єднує потужну науково-практичну програму, практичні школи, виставки та спеціалізовані експозиції, конференції, семінари і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.

5 квітня 2016 року Приватне акціонерне товариство "По виробництву інсулінів "ІНДАР" відвідав заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальник управління промисловості та інноваційної політики КМДА Баган А.О. а також представники РДА Дарницького району м. Києва.

Приватне акціонерне товариство «По виробництву інсулінів «ІНДАР» отримало сертифікат відповідності виробництва препаратів інсуліну міжнародним стандартам GMP, про що офіційно повідомлено у державному бразильському віснику. Даний документ видало Національне агентство з нагляду у сфері охорони здоров’я ФР Бразилії – (ANVISA).

ПрАТ "ІНДАР" у поточному році не планує знижувати обсяги виробництва препаратів інсуліну, а навпаки буде їх нарощувати.

За відповідне рішення одноголосно проголосували члени правління АВЛУ. Президент асоціації Петро Багрій відмітив, що консолідація інтересів ключових вітчизняних виробників інсуліну піде на користь, як діючим членам АВЛУ, так і тим компаніям, що приєдналися.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

2015 рік подарував нам радість зустрічей, відкриттів, досягнень та новий професійний і життєвий досвід. Кожен день був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Хочемо подякувати Вам за підтримку і довіру.

22 грудня 2015 року в Київській міській державній адміністрації відбулося розширене засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, на якому Київський міський голова – Віталій Кличко привітав переможців цьогорічного конкурсу «Кращий експортер року».

26-27 листопада 2015 року у Харкові відбулася XIII науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті».

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом — це день, який нагадує всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає.

На початку листопада 2015 року стартує всеукраїнський просвітницький проект «Вітчизняні інсуліни: міфи та реалії», метою якого є сприяння популяризації об’єктивної правдивої інформації лікарям-ендокринологам України щодо виробництва, якості та прийому пацієнтами інсулінів вітчизняного виробництва.

13-15 жовтня в Мадриді, Іспанія, відбулася головна світова подія фармацевтичної промисловості -Міжнародна спеціалізована виставка CPhI Worldwide 2015.

21-25 вересня 2015 року на запрошення Української Діабетичної Федерації (УДФ) в Україну завітав відомий світовий фахівець в галузі діабетології, президент Асоціації Діабетологів Куби, віце-президент Міжнародної Діабетичної Федерації Мануело Вера Гонзалез.

Шановні працівники фармацевтичної галузі України!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Нехай успіх супроводжує всі починання, щоденна праця буде легкою і цікавою, партнери - надійними, а подяка за вашу роботу - щирою.

10-11 вересня у Львові за підтримки ПрАТ «ІНДАР» відбулася науково-практична конференція із міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань».

4 вересня 2015 року голова правління Приватного акціонерного товариства «По виробництву інсулінів «ІНДАР» – Любов Вишневська взяла активну участь у засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

Шановні співвітчизники, колеги, представники фармацевтичної галузі!

ПрАТ «ІНДАР» щиро вітає вас з урочистою подією, головним державним святом – Днем Незалежності нашої країни!

Офіційне звернення ПрАТ « По виробництву інсулінів «Індар» до ІА «Інтерфакс-Україна», стосовно спростування інформації статті «Райсуд Киева отменил запрет изменять реестр акционеров «Индара», начнет рассмотрение иска экс-директора по сути», що була розміщена на сайті interfax.com.ua 24 липня 2015 року.

23 червня 2015 року у Львові відбулося засідання Львівського обласного ендокринологічного товариства, присвячене питанням діагностики та лікування діабетичної нейропатії, а також самоконтролю пацієнтів, хворих на цукровий діабет.

Шановні медичні працівники!

ПрАТ «Індар» щиро вітає Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

6 червня 2015 року в рамках корпоративного соціального проекту «ChildrenДар» для дітей співробітників компанії відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті «Цінуємо дар життя».

Протягом 15 років ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку Дарницького району м. Києва. Підприємство виступає надійним роботодавцем та сумлінним платником податків, сприяє створенню потужного зв’язку між бізнесом та місцевими спільнотами.

23-24 квітня 2015 року в Києві в приміщенні Президент Готелю (вул. Госпітальна, 12) відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології в сучасній клінічній ендокринології». Фахівці ПрАТ «Індар» взяли активну участь у цій важливій події у сфері охорони здоров’я України.

9 квітня 2015 року голова правління ПрАТ «Індар» – Любов Вишневська підписала підтриману колективом підприємства Антикорупційну програму.

15-17 квітня в Києві у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації».Тисячі відвідувачів та гостей головної весняної події у сфері охорони здоров’я мали змогу ознайомитися із фармацевтичними препаратами, медичними виробами, оглянути й протестувати новітнє медичне обладнання, інструментарій вітчизняних і зарубіжних компаній.

 

9-10 квітня 2015 року в Харкові представники сфери охорони здоров’я
та ПрАТ «Індар» взяли участь у науково-практичній конференції «Стан ендокринологічної служби в регіонах: проблемні питання та шляхи їх вирішення».

Від імені колективу ПрАТ «Індар» дозвольте привітати вас із світлим християнським святом – Великоднем! Бажаємо щоб в цей особливий день ваші серця наповнилися радістю, любов’ю, добром.

ПрАТ «Індар» як соціально відповідальна компанія підтримала проведення щорічної всеукраїнської екологічної акції «За чисте довкілля», яка вже понад 15 років проводиться в Україні (Указ президента України від 06 серпня 1998 року № 855/98).

26-27 березня фахівці ПрАТ «Індар» взяли активну участь у науково-практичній конференції «Аналіз і пріоритетні питання ендокринологічної служби на сучасному етапі в Україні і шляхи їх вирішення», яка відбулася у Львові.

2000 українців змогли безкоштовно перевірити рівень цукру в крові в рамках акції, присвяченої Всесвітньому дню боротьби з діабетом. Важливий і цікавий захід відбувся за підтримки заводу з виробництва інсулінів «Індар» та Української діабетичної асоціації.

На сьогодні існує безліч порад стосовно правильного способу життя для людей з діабетом. Проте, важливо пам’ятати, що сила духу та незламний характер на додаток до здорового активного способу життя робить людину повноцінною та щасливою. Жити з діабетом та займатись спортом – це шлях до щасливого майбутнього.

Колективний страйк: влада змусила Індарівців зупинити роботу і вийти під стіни Кабміну.

Завод з виробництва інсулінів ПрАТ «Індар» захищатиме ділову репутацію. Представники підприємства підготували позов до суду, аби зупинити хвилю інформаційної війни проти заводу. Недостовірною та неперевіреною називають інформацію, опубліковану у звіті ГО «Центр протидії корупції» «Хто заробляє на епідеміях ВІЛ/СНІД та туберкульозу в Україні». Матеріал містить відомості про події та факти, яких не існувало, або відомості про які не відповідають дійсності, зазначається у позові. Такі звинувачення дискредитують ділову репутацію компанії.

ВЛИЯНИЕ на рынках — один из самых важных инструментов в работе многих мировых производителей. Так, завоевав рынок в родной стране, они идут дальше. Осваивают новые направления вдали от привычных границ.

Борьба с туберкулезом продолжается. "Индар" полностью выполнил поставки в МЗ Украины важнейшего препарата для лечения этого заболевания – циклосерина. Министерство здравоохранения получило весь объем, предусмотренный тендерным договором.

"Индар" выполнил поставки в Минздрав Украины препарата для лечения туберкулеза - циклосерина. Министерство здравоохранения получило весь объем, предусмотренный тендерным договором, сообщает пресс-служба компании.

Під час шостого спільного засідання міжурядової українсько-бразильської комісії з торговельно-економічного співробітництва міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов повідомив, що Державне підприємство «Індар» завершило процес передачі бразильській стороні технологічної документації з будівництва на території цієї південноамериканської країни заводу з промислового виробництва інсуліну людського рекомбінантного.

У Ріо-де-Жанейро з 4 по 9 листопада відбулися Дні України. Фонд Освальдо Круз/Фіокруз (державна фармацевтична компанія) перетворився на центр української культури. Аби скуштувати страви національної кухні, прийшли приблизно 700 людей. Та дивували бразильців не лише смачненьким: на додачу були представлені виступи фольклорних колективів та презентація туристичних можливостей нашої країни. Неабияк вразив присутніх український національний танець гопак.

Количество людей в мире, страдающих от сахарного диабета, достигло невероятных цифр – 366 миллионов человек. Это общее население Германии, Франции, Италии, Испании, Великобритании и Польши. Сахарный диабет приобрел все черты неинфекционной эпидемией. По информации Всемирной организации здоровья, число больных удваивается каждые пятнадцать лет. Так, к 2030 г. количество заболевших может превысить полмиллиарда человек. А это как все население Европы в 1960-м.

Украина расширяет сотрудничество с Бразилией по обмену технологиями и опытом по производству инсулина.

Сотрудничество продолжится в рамках программы сотрудничества между бразильским государственным фармацевтическим предприятием «Фармангиньос» и ЗАО «По производству инсулинов «Индар» по производству в Бразилии рекомбинантного инсулина человека по украинским технологиям. Об этом страны договорились во время Шестого совместного заседания Межправительственной украинско-бразильской комиссии по вопросам торгово-экономического сотрудничества.

Украина активно расширяет свое внешнеэкономическое сотрудничество со многими странами мира. В частности, продолжается плодотворное сотрудничество Украины и Бразилии. Реализуются очень масштабные проекты в космической сфере и в области здравоохранения. В дальнейшем планируется расширять ассортимент товаров двусторонней торговли и усиливать взаимодействие в науке, сообщает информационно-аналитический портал Inpress.ua.

ЧАО "Индар" полностью выполнило тендерные обязательства по поставке бельгийской комбинированной вакцины для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша и полиомиелита.

Отечественное предприятие "Индар" продолжает обеспечивать больницы и медицинские учреждения страны медпрепаратами. После препаратов "АЛУВИА", "Инфанрикс", "Вилате", Министерство здравоохранения Украины получило средство для иммунопрофилактики "Инфанрикс ИПВ".

Завод «Индар» планирует увеличить товарооборот до 600 млн грн в год, что в разы больше по сравнению с финпоказателями 2012 года. Об этом заявила руководитель предприятия Любовь Вишневская в интервью «Контрактам».
Напомним, по итогам 2012 года чистый доход «Индара» сократился на 15,7% — до 108,1 млн грн, чистая прибыль — в 12,6 раза.

17 сентября фармацевтическое предприятие "Индар" полностью выполнило поставки по договору с Министерством здравоохранения Украины по результатам тендерных закупок препарата "Инфанрикс" – комбинированной вакцины для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша.

Новый топ-менеджер АО «По производству инсулинов «Индар» Любовь Вишневская в интервью Контрактам рассказала о том, что сейчас в «Индаре» одна из самых высоких в Киеве средних зарплат — более 7 тыс. грн; в планах компании — увеличить товарооборот до 600 млн грн в год; по официальным данным, инсулинозависимы 200 тыс. украинцев, после проведения полноценной диагностики — их может стать в два раза больше.

С развитием технического прогресса условия жизни и труда человека существенно изменились. Малоподвижный образ жизни и сокращение физической нагрузки привели к тому, что участились случаи развития неврозов, атеросклероза, гипертонической болезни, инфарктов и инсультов. А избавиться от этого просто — достаточно регулярных физических нагрузок и здорового образа жизни, которые являются основами здоровья.

Торгово-экономические войны в очередной раз заставляют задуматься о поиске новых рынков и направлений. В этих условиях Украина выводит фармтехнологии на новый уровень.

Фармацевтическая компания "Индар" поставила в июле 327 700 единиц доз препарата "Вилате" австрийского производителя "Октафарма".

Поставка состоялась в соответствии с условиями договора с Министерством здравоохранения. Срок годности поставленных препаратов заканчивается в 2016 году. По сравнению с закупками в прошлом году, поставщик снизил цену на препарат на 40 коп. - до 6 грн. Почти 155 тыс. грн сэкономленных на торгах бюджетных средств Минздрав направит на закупку препаратов для социально незащищенных слоев населения.

Фармацевтическое предприятие "Индар" полностью выполнило поставки по договору с Министерством здравоохранения по результатам тендерных закупок препарата "Алувиа" - антиретровирусного лекарства для больных ВИЧ/СПИДом.

Бразильское правительство сообщило о том, что планирует заняться производством инсулина вместе с украинской лабораторией.

Поточный выпуск должен быть организован к 2016 году, отмечает Xinhua.

Работой займутся лаборатории Farmanguinhos и Индар.

Партнерство предполагает обмен технологиями.

В результате сотрудничества Бразилия должна полностью перейти на самостоятельное производство инсулина.

Это позволит сэкономить около 392 миллионов долларов, пишет meddaily.

В рамках «Школы медицинской журналистики» наш корреспондент посетил единственное в Украине предприятие, изготовляющее инсулин «Индар». Это предприятие было основано 20 июня 1999 года, оно является уникальным в своей области и не могло не привлечь внимание так называемых «рейдеров». Так, 8 июля 2011 года завод был захвачен, и вместо назначенного государством руководства управление перешло в руки «рейдеров».

После почти года в руках «захватчиков» в апреле 2012 завод наконец то был возвращен в государственную собственность и получил второе дыхание.

В Николаевской области 30 528 болеющих сахарным диабетом.

Сахарный диабет уже угрожает маленьким украинцам. В 2012 году зафиксировано 30 случаев неонатального диабета. Какие могут быть осложнения? Как бороться с этой хворью? Где рождается инсулин? Об этом специалисты министерства охраны здоровья Украины говорили в Киеве во время двухдневного модуля «Диабет» в рамках Школы медицинской журналистики. Так, репортеры посетили закрытое для посторонних производство инсулина, познакомились со статистикой заболеваемости.

Два типа сахарного диабета

Председатель Киевской городской государственной администрации Александр Попов и руководство государственного предприятия “ИНДАР” договорились о снижении приблизительно на 20% цены инсулина для рынка Киева.

Попри значну кількість вищих навчальних закладів у країні, українські компанії мають неабиякі проблеми з добором кваліфікованого персоналу. Тому намагаються шукати «своїх» майбутніх працівників уже на студентській лаві, пропонуючи їм проходити практику на своїх виробництвах. Особливо потерпають від невідповідності навчальних програм запитам сьогоднішнього ринкового життя унікальні виробництва, які не мають аналогів у країні. Серед них — «Індар», фармацевтичне підприємство, яке належить державі та виробляє лікарські засоби.

ПрАТ «Індар», головним акціонером якого є ДАК «Укрмедпром», у співпраці з керівництвом Київського національного університету технологій та дизайну планують відкрити факультет з підготовки фахівців у галузі біотехнологій.

Цукровий діабет визнано однією із найбільш загрозливих хвороб у світі. Про це свідчить резолюція ООН. В Черкаській області, як інформує прес-служба обласного Департаменту охорони здоров’я, протягом 2012 року зареєстровано 46946 хворих на цукровий діабет, за перший квартал 2013 року – 24883. Діабет посідає третє місце в Україні за поширеністю після серцево-судинних і онкологічних захворювань. Кожен 6-й хворих потребує інсулінозамісної терапії. Саме цій темі було присвячено черговий модуль Школи медичної журналістики, який відбувся в Києві для представників ЗМІ з усієї України.

За офіційною статистикою, 1,3 млн українців мають діагноз цукровий діабет, кожен шостий серед них є інсулінозалежним. Саме від щоденної дози інсуліну залежить якість їхнього життя. Аби на свої очі побачити, як виготовляють цей препарат і чи є він гідним конкурентом імпортним лікам, СіД завітав на єдине в Україні державне підприємство-виробник інсуліну, на завод, який фактично є прототипом підшлункової залози.

Готуючись відвідати Бразилію, Голова українського парламенту Володимир Рибак говорить про зосередження зусиль на розширенні співпраці між двома країнами в найближчі роки. Він відзначає існуючі домовленості в таких областях, як будівництво космодрому в штаті Мараньяо, де будуть здійснюватися запуски ракети Циклон-4, а також проект з виробництва в Бразилії інсуліну за українською технологією. Володимир Рибак мав прибути у Бразилії на цьому тижні, утім візит був перенесений, і нова дата буде визначена найближчим часом.

Цукровий діабет - не вирок, а спосіб життя, наголошують медики. Лікування та правильна поведінка - ось що потрібно таким хворим. Проте в Україні люди, яким поставили діагноз цукровий діабет, досі не мають належного забезпечення. Неможливо у нас зробили й генну діагностику.

У більш як мільйона українців медики діагностували цукровий діабет. Причому 204 тисячі хворих живуть на інсуліні. Виготовляють його в Україні.